منوی کاربری

مقالات آموزشی

مرجع برنامه نویسی

مقالات ویژه

درباره ما

در اواخر تابستان سال ۱۳۸۵گروه طراحی وب نئوپرشیا متشکل از چند نفر طراح و برنامه نویس وب کار خود را در زمینه طراحی وب سایت آغاز کرد.

در همان اوایل کار ما تصمیم به ایجاد یک وب سایت آموزشی کردیم که منابع لازم برای شروع یادگیری طراحی وب را در اختیاز کاربران قرار دهد. پیرو همین تصمیم وب سایت neopersia.org تاسیس شد.

در وب سایت neopersia.org ابتدا کار خودمون رو با HTML آغاز کردیم سپس آموزش CSS اضافه شد. در انتها هم مباحث مقدماتی جاوا اسکرپت شروع شد. اما متأسفانه فرصت زیادی برای ادامه کار بر روی سایت نداشتیم و کار تقریبن متوقف شد.البته در این مدت تماسهای کاربران رو دریافت میکردیم و بعضا به سوالاتشون هم پاسخ میدادیم.  چند سال به همین منوال گذشت تا اینکه به این نتیجه رسیدیم که یک سامانه متمرکز برای رفع اشکال کاربران ایجاد کنیم.

این سامانه در قالب سایت neopersia.ir ایجاد شد. و امروز هفدهم آبان ماه ۱۳۹۴ به صورت Beta کار خودش رو آغاز میکنه. روال کار به این صورت خواهد بود که پرسشهای ارسال از طرف کاربران به چند نفر متخصص سایت که  در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب مشغول کار هستند ارسال میشوند و این افراد پاسخ مربوطه رو در اسرع وقت ارسال میکنند. به این صورت چون هر پرسش به صورت اختصاصی بین یک کاربر و یک اپراتور رد و بدل میشود سرعت پاسخگویی مناسب خواهد بود و امیدواریم کاربران سایت هم از کیفیت کار راضی باشند.

البته این فقط شروع کار این سامانه است و چندین بخش دیگر هم در دست تکمیل داریم که انشالله به زودی به سایت افزوده خواهند شد و اطلاع رسانی لازم انجام خواهد گرفت.

با آروزی موفقیت برای همه شما عزیزان،

از طرف مدیر گروه نئوپرشیا